Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Baluma Bikes zwiększa produkcję 0
Baluma Bikes zwiększa produkcję

Chcemy rozwijać się w dziedzinach, które są dla nas obecnie kluczowe czyli customowe malowanie ram i rowery gravel. Dbanie o środowisko naturalne to dla na nie tylko frazes i strategia marketingowa. Nasza pracownia mieści się na Podlasiu w Augustowie w otulinie lasów i jezior, a większość sesji zdjęciowych naszych projektów wykonywana jest właśnie w takich pięknych okolicznościach przyrody.

Customowe malowanie

Zdecydowanie zwiększyliśmy produkcję przy wykorzystaniu używanych części. Coraz częściej rozmawiamy z klientem nt. możliwości odrestaurowania jego roweru - część elementów spokojnie może zostać wykorzystana do dalszej jazdy, nie wszystkie ale jednak - to duża zmiana bo musieliśmy częściowo przestawić naszą pracownię na odnawianie części - mówi Łukasz Szczęsny, współwłaściciel i główny inżynier Baluma - możemy właśnie takie customowe malowanie wykonać wykorzystując nową ramę rowerową, ale także na ramie klienta, która nam dostarczy do odnowienia. Poprzez to jednocześnie stajemy się w pewnym sensie miejscem gdzie dokonujemy recyclingu - dajemy częściom nowe życie.

Część naszych projektów zdobi ściany sal konferencyjnych, mieszkań czy nowoczesnych biurowców - rower jest elementem wystroju wnętrza i został zaprojektowany specjalnie po to, żeby te przestrzenie uzupełnić. Jedną z moich ulubionych realizacji jest rower zaprojektowany dla Co:Spot w barwach tej łódzkiej strefy coworkingowej, prezentuje się po prostu świetnie, zwłaszcza że to nasze barwy narodowe. Natomiast to, że dany produkt jest elementem brandingu oczywiście nie oznacza, że nie można na nim jeździć - każdy przygotowany rower na zamówienie jest w pełni sprawny i gotowy do jazdy - o to dba Łukasz - a fakt, że jego główną funkcją jest wystrój wnętrz to już decyzja kupującego.

Rower Cospot

fot.: https://cospot.pl/

Baluma współpracuje z kilkoma pracowniami architektonicznymi, m.in. ON-ARCH, której architekci na szkoleniach proponują kursantom, że projektując wnętrza mieszkalne, usługowe czy biurowe warto uwzględnić w projekcie spersonalizowany rower.

“Większość mojej pracy zawodowej poświęciłem zarządzaniu powierzchniami biurowymi dlatego to wyjątkowo przyjemne uczucie, kiedy wchodzę do nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, a ścianę w głównym holu zdobią nasze rowery - mówi Marcin Dyński, współwłaściciel Baluma - chcemy być widoczni w przestrzeni, która nas otacza, chcemy mieć wpływ na jakość tej przestrzeni dlatego rower jako element małej architektury to ważna część naszej podstawowej działalności”

fot.: https://www.sala-konferencyjna.eu/

Firma planuje poszerzać działalność jako serwis. To element długofalowej strategii #zerowaste. “Obecnie skupiamy się na tym co robimy najlepiej - na budowie rowerów na zamówienie, w tym na naszym nowym flagowym projekcie, którym jest autorski rower gravel - ale być może kolejny rok będzie znów rokiem wyzwań bo postawimy sobie za cel budowę sieci franczyzowej serwisów rowerowych w całej Polsce - mówi Marcin - mamy głowy pełne pomysłów i czas pokaże, które inicjatywy zdecydujemy się realizować

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl