O firmie

Przedstawiamy Państwu markę prestiżową, która od 2016 realizuje projekty związane z wzornictwem i estetyką otaczającej nas przestrzeni, realizacją projektów artystycznych oraz wytwarzaniem produktów na indywidualne zamówienie. Nasze wyroby to rowery customizowane, robione pod konkretne zamówienie klienta, stworzone dla osób które często nie podążają ścieżką wyznaczoną przez ogół społeczeństwa lub dążą do osiągnięcia sukcesu wyrażając swoją indywidualność. Nasze rowery są dla osób ceniących dobry design i zwracających szczególną uwagę na estetykę w otaczającej przestrzeni.

Nasze produkty dają użytkownikowi poczucie oryginalności mimo zamknięcia w ramach zasad wynikających z przynależności do konkretnego środowiska pracy. Rowery BALUMA pozwalają manifestować swoja odmienność, korzystając z nich wyrażamy w pewien skonkretyzowany sposób siebie i naszą markę osobistą.

Każdy rower jest wykonany na specjalne zamówienie i wyprodukowany ręcznie uwzględniając preferencje odbiorcy. Tym samym cechuje się niepowtarzalnością - żaden produkt nie opuszcza warsztatu taki sam.

Czym będzie charakteryzował się Twój rower Baluma?

Jakość, renoma, niepowtarzalność, swoboda, możliwość wyrażenia siebie z jednoczesnym poczuciem przynależności z grupą, która lubi jeździć na nietypowych rowerach. Spersonalizowany dla Ciebie rower pozwoli świadomie obrać własną ścieżkę w życiu na przekór powszechnie obowiązującym normom.

Do kogo nasza oferta jest kierowana?

Osób, które chcą podkreślić swoją indywidualność, a rower ma być narzędziem do osiągnięcia sukcesu – z nami możesz złożyć rower wyrażając w pełni siebie.

Co oferujemy:

- Rowery typu ostre koło
- Rowery typu single-speed
- Rowery typu 8speed
- Rowery miejskie
- Rowery vintage
- Rowery i części rowerowe renomowanych marek: Miche / Shroom / 6ku / Brick Line bikes/ Aventon

Oferujemy innowacyjny rodzaj rowerów miejskich, które posiadają aerodynamiczną ramę co sprawia, że rower jest jednocześnie szybki i lekki oraz minimalistyczny by błyskawicznie pokonywać przestrzeń miejską, a jednocześnie niezawodny i bezobsługowy, gdyż przerzutki ukryte są piaście roweru, a tym samym odporne na działanie warunków atmosferycznych i piach.

Wszystkie rowery są wykonane na indywidualne zamówienie – nie ma dwóch takich samych produktów. Jeśli pozwolą na to możliwości techniczne – ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Przedstaw nam wizję swojego roweru, a my ją zrealizujemy!

do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl