Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Baluma Bikes zwiększa produkcję 0
Baluma Bikes zwiększa produkcję

Chcemy rozwijać się w dziedzinach, które są dla nas obecnie kluczowe czyli customowe malowanie ram i rowery gravel. Dbanie o środowisko naturalne to dla na nie tylko frazes i strategia marketingowa. Nasza pracownia mieści się na Podlasiu w Augustowie w otulinie lasów i jezior, a większość sesji zdjęciowych naszych projektów wykonywana jest właśnie w takich pięknych okolicznościach przyrody.

czytaj całość »
Baluma się zmienia 0
Baluma się zmienia

Ilość projektów rośnie z roku na rok w lawinowym tempie. Firma daje klientom możliwość zbudowania roweru personalizowanego - co w praktyce oznacza, że można wybrać każdą część, jednocześnie praktycznie do każdej części można dobrać kolor na życzenie zamawiającego oraz - co wcale nie jest takie oczywiste, a już na pewno nie powszechne - na ramie możemy wykonać awangardowe customowe malowanie. Tutaj ograniczeniem jest już tylko wyobraźnia.

czytaj całość »
Rower używany – to nie jest dobra okazja 0
Rower używany – to nie jest dobra okazja

Z kupnem roweru używanego jest trochę jak z zakupem używanego samochodu. Niby wszystko sprawne, a i tak z dużym prawdopodobieństwem za chwilę pojawią się jakieś koszty. Nie oszukujmy się, ale ze stanem technicznym rowerów jest jeszcze gorzej niż z samochodami.

czytaj całość »
Czy szanująca się firma rowerowa powinna być obecna na tik-tok? 0
Czy szanująca się firma rowerowa powinna być obecna na tik-tok?

Z uwagi na naszą działalność ‘rowerową’, poszerzającą się gamę klientów i wiele kanałów sprzedażowych dostajemy od naszych klientów masę pytań typu:

• jaką wybrać korbę rowerową?
• jaki łańcuch torowy należy wybrać?
• jaki rozmiar ramy jest odpowiedni do mojego wzrostu
• jakie przełożenie będzie najlepsze do single speeda?
• czy skórzane siodełko Brooks będzie wygodniejsze od siodełka selle smp?
• rower gravel czy retro szosówka - co wybrać jako rower do miasta?

czytaj całość »
Ostre koło Cena – Dlaczego Ostre koło jest takie drogie? 2
Ostre koło Cena – Dlaczego Ostre koło jest takie drogie?

Osoby, które mają pierwszy raz styczność z rowerem typu ostre koło zawsze zastanawiają się czemu te rowery są takie drogie? Przecież nie mają „drogich” przerzutek, amortyzatorów czy wyposażenia typu ‘nie-wiadomo-jaki’ bagażnik. Wielu z nich także myśl, że te rowery to po prostu wynik działania marketingowców: czyli  Ktoś buduje je niskim kosztem, a później próbuje wcisnąć ludziom kit i sprzedać taki rower za wielokrotność swojej realnej ceny.
W artykule spróbuję wam uzasadnić dlaczego wiele części do ostrego koła jest droższa niż przeciętna część do innego roweru - co wpływa finalnie na ostateczną cenę roweru.

czytaj całość »
Jak zbudować rower typu single speed? 0
Jak zbudować rower typu single speed?

Rower typu single speed możemy zbudować dwojako tzn. jako podstawa projektu może nam służyć rama torowa do ostrego koła lub rama szosowa. W artykule postaramy się opisać wady i zalety obu rozwiązań:

czytaj całość »
Dlaczego nowy retro rower jest lepszy niż stary 0
Dlaczego nowy retro rower jest lepszy niż stary

Dla wielu osób odnawianie i odrestaurowanie starego roweru to wręcz kult. Sami też jaramy się starymi retro szosówkami i hobbystycznie je odnawiamy. Niestety oprócz walorów czysto kolekcjonerskich, jeżdżenia na rowerze, który ma swoja długą historię oraz niepowtarzalny wygląd - to jest wszystko co można wymienić w plusach.

czytaj całość »
Jak budujemy ostre koło naszych marzeń 0
Jak budujemy ostre koło naszych marzeń

Każdy z nas jest inny, więc odbiera piękno w inny sposób. Dlatego doskonale rozumiemy, że nie każdemu może się ten rower podobać. Tym projektem chcieliśmy zaprezentować nam naszą – prywatną - wizje piękna wyrażoną poprzez rower typu ostre. W artykule znajdziecie szczegółowy opis tego roweru.

czytaj całość »
Oszczędzaj na rowerze! Wybierasz rower single speed czy ostre koło? 0
Oszczędzaj na rowerze! Wybierasz rower single speed czy ostre koło?

Jeżdżąc na rowerze spalamy nasz tłuszcz a nie paliwo. W tym zdaniu ukryte są już co najmniej trzy zalety z jazdy na rowerze. Ich priorytetyzacja zależy od tego jaki jest nasz system wartości czyli co jest dla nas ważniejsze: nasze zdrowie czy zdrowie naszej planety. Dla potrzeb tego artykułu założę, że wszystkie te zalety są równoważne. Czyli jakie?

czytaj całość »
Rower w koszty działalności - rower na zamówienie 0
Rower w koszty działalności - rower na zamówienie

Przedsiębiorca ma prawo rozliczyć w kosztach podatkowych rower wykorzystywany w działalności gospodarczej. To bardzo dobra wiadomość dla użytkowników jednośladów czy to prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą czy to spółkę. Jednoczesne użytkowanie w firmie samochodu nie jest przeciwwskazaniem - przecież możemy dojeżdżać do centrum autem i później przesiadać się na rower bądź wykorzystywać te środki transportu naprzemiennie i w innych okolicznościach.

czytaj całość »
Rower na zamówienie 0
Rower na zamówienie

Czy wiesz z ilu unikalnych części składa się rower? Z minimalnie siedemnastu - wszystkie wymienione w dalszej części artykułu. Oczywiście może być ich więcej, ale dopiero przy tej liczbie części możemy mówić o rowerze. A czy wiesz ile z nich możesz wybrać sam? Wszystkie. 

czytaj całość »
Ostre koło czy single speed? 0
Ostre koło czy single speed?

„Ostre koło czy single speed” – odwieczne pytanie osób, które zetknęły się już z rowerem typu ostre koło, a chcą nabyć swój pierwszy rower jednobiegowy.

czytaj całość »
Poszukujemy Senior Single Speed Bicycle Evangelist Managera! Czyli właściwie kogo? 0
Poszukujemy Senior Single Speed Bicycle Evangelist Managera! Czyli właściwie kogo?

O nazewnictwie w korporacjach można napisać serię rozpraw habilitacyjnych a i tak pewnie nie wyczerpałoby się tematu. Mogłoby się wydawać, że nazwami stanowisk w korporacjach zajmuje się grupa robocza wykwalifikowanych pracowników pochodzących z różnych działów, między innymi z działu kadr bądź zasobów ludzkich (obecnie raczej odchodzi się od tych nazw na rzecz: działu pracowników).

czytaj całość »
Jakie siodełko Brooks Wybrać? 0

Każdy w tym artykule oczekiwał by jednoznacznej odpowiedzi – „najlepiej wybrać to lub tamto” albo „takie jest najlepsze dla takich osób, a tamto dla innych osób”. Jednakże wybór siodełka to w właściwie najtrudniejszy element do wybrania w rowerze. Dlaczego?

czytaj całość »
Koronawirus czy korona królów? Rower na zamówienie 0
Koronawirus czy korona królów? Rower na zamówienie

#zostańwdomu i oglądaj ramówkę seriali w tv czy wyjdź i naraź się na koronawirusa? Wybór trudny bo seriali nie oglądamy to się nie wypowiemy, ale z domu na pewno czasem wyjść trzeba. Co więcej - trzeba się przemieszczać. Tylko jak to robić bezpiecznie?

czytaj całość »
do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl