Jak zamówić rower?

By ułatwić proces i sprawnie ustalić, jaki rower jest Twoim wymarzonym potrzebujemy następujących informacji:

 1. Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś sobie odpowiedzieć budując swój rower to: na jakiej ramie chciałbym ją zbudować
 2. Następnie potrzebujemy Twój wzrost i przekrok by ustalić jaka rama będzie dla Ciebie odpowiednia.
 3. Następnie musimy zdecydować w jakim kolorze chciałbyś swoją ramę roweru oraz w jakim kolorze jej dodatki (siodełko, gripy, opony). Możesz zrobić to dwojako:
  1. Opisać jakie kolory Ci się podobają, a my na tej podstawie przygotujemy kilka propozycji kolorystycznych takiego roweru
  2. Przesłać zdjęcia-inspiracje takiego roweru, które znajdziesz w internecie lub na naszej stronie i opisz jak byś chciała / chciał przerobić ten rower by był jedyny w swoim rodzaju.
 1. Napisz jakie części muszą koniecznie znaleźć się w twoim rowerze np. potrzebuję szerokie i miękkie siodełko, koniecznie musi być kierownica typu baranek, pedały platformowe koloru pomarańczowego, a opony koloru różowego, itd.
 • Wszystkie te informacje prześlij na info@baluma.pl
 • W ciągu 48h uzyskasz od nas odpowiedź w postaci rysunków rowerów w różnych zestawieniach kolorystycznych,
 • Gdy ustalimy już jaki kolor będą miały poszczególne części przygotujemy specyfikację techniczną takiego roweru oraz wstępną wycenę,

Jest to moment, w którym można nanieść jeszcze ostanie poprawki, gdy już ustalimy dokładnie wszystko

 • Przesyłamy zakładany czas w którym jesteśmy w stanie taki rower wykonać oraz prosimy o przesłanie zaliczki w kwocie 50% wartości roweru. Gdy otrzymamy zaliczkę przystępujemy do pracy.
 1. Gdy tylko rower jest gotowy wysyłamy go do Ciebie, a Ty po potwierdzeniu, że wszystko jest OK - przesyłasz nam druga ratę za rower.

 

do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl